Інструкція замовлення учнівського квитка

Оновлено 20.01.2021!

Розпорядження КМДА від 30 грудня 2020 року №2079 «Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)» відтерміновує впровадження автоматичної системи оплати проїзду ще на півроку. Це дає можливість до 30.06.2021 учням м. Києва використовувати для проїзду у транспорті учнівський квиток старого зразка за умови, що квиток містить такі реквізити: фото, клас, актуальний термін дії, підпис відповідальної особи та печатку закладу освіти.

За цей час КП ГІОЦ має надрукувати партії електронних учнівських квитків, які замовлялись раніше. Як тільки будуть відомі терміни початку друку квитків, ми обов’язково повідомимо вас про це додатково. Всі замовлення зроблені раніше, залишаються дійсними.

На веб-порталі надання електронних послуг знову можна зробити замовлення е-учнівського квитка. Нижче ви знайдете оновлену інструкцію щодо замовлення квитка. Мої рекомендації, написані на цій сторінці, залишаються без змін.

Уважно прочитайте та покроково слідуйте оновленній інструкції. Особливу увагу на вимоги до фото!

Заяви з порушеними вимогами до фото не будуть прийняті!

Якщо серія свідоцтва починається на «1» (Наприклад, 1-БК), спробуйте замість «1» писати велику літеру «і» (І). Або навпаки, замість «І» спробуйте «1». Зверніть увагу, вказувати потрібно дані тільки свідоцтва. ID-картки до бази ми не вносили. Раджу замовляти квиток використовуючи комп’ютер та браузер Google Chrome.

Шановні батьки, якщо під час замовлення ви отримуєте повідомлення , це означає що дані, які ви вводите не збігаються з тими, що записані у Реєстрі. У цьому випадку виконайте дії з наступного абзацу. ВСІ ІНШІ ПОМИЛКИ (помилка створення заяви; сервіс недоступний і т.д.) до школи не мають жодного відношення! Вирішуйте їх зі службою підтримки сайту. Школа має лише забезпечити наявність інформації про учнів у Реєстрі.

Лише після виконанних вами дій двома абзацами вище – якщо система все одно не бачить вашу дитину, надішліть лист на адресу school37.kiev@gmsil.com  Для ідентифікації прикріпіть, будь ласка, копію свідоцтва про народження вашої дитини! Також, буль ласка, пишіть серію, номер та дату видачі свідоцтва у листі, оскільки інколи неможливо роздивитись якусь цифру на фото.