Історія школи

Історія школи №37 починається з грудня 1949 року. Вона була відкрита як початкова-чоловіча в приміщенні 130 школи м.Києва. В 1950 році отримала статус семирічки,а з 1953 року стала середньою. Золотий фонд школи — наші вчителі. Педагоги мають сприятливі умови для творчої професійної діяльності, поліпшення психологічного клімату. Головною метою педагогічного колективу школи є організація навчально-виховного процесу на основі максимального врахування і розвитку індивідуальних здібностей, формування громадянина — носія національних цінностей,загальнолюдських надбань, який живе в гармонії з усім навколишнім,вміє самовизначитися і реалізуватися. З метою сприяння творчому зростанню професійної майстерності педагогів в колективі проводяться педагогічні ради, засідання “круглого столу”, дискусії, суперечки, вчителі висловлюють свої думки,дають відповіді на запитання: яку школу ми хочемо бачити,якою вона буде, чи стане островом толерантності, демократії? Ми намагаємося створити найголовніше — поєднати засилля тих, хто навчає, і тих, хто вчиться, в єдиному прагненні перетворити рідну школу на острівець великих радощів для всіх її мешканців! Дітям створені необхідні умови для навчання і відпочинку!