Дистанційне навчання 1-11 класи (з 01.11.2021 н.р.)

ДО УВАГИ УЧНІВ 1-11класів ТА ЇХНІХ БАТЬКІВ!

З 1 листопада 2021 року школа буде працювати у дистанційному форматі.

РЕЖИМ РОБОТИ ШКОЛИ

На виконання постанови Кабiнету Mіністрів України вiд 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепiдемiчних заходiв з метою запобiгання поширенню на територiї України гострої респiраторної хвороби COVID-I9, спричиненої кopoнaвipycoм SARS-CoV-2)» (iз змiнами), на пiдставi оцiнки епiдемiчних показникiв, з ypaxyванням протоколу позачергового засiдання Державної комісії з питань техногенно-екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацiй вiд 28 жовтня 2021 року № 42 та на виконання протоколу № 68 від 28.10.2021 засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адмiнiстрації) «Про вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2» у місті Києвi встановлено з 01 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ «ЧЕРВОНИЙ» РІВЕНЬ ЕПIДЕМIЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ.

У період обмежувальних протиепідемічних заходів з 1 листопада 2021 року навчальний процес у школі відновиться в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі. Це стосується всіх учнів: із першого до одинадцятого класу. У такому режимі школа працюватиме до поліпшення епідеміологічної ситуації в місті.

Уроки будуть проводитися згідно з розкладом на І семестр.

Перші уроки під час дистанційного навчання у 1-11-х класах розпочинатимуться о 8.30 і далі згідно затвердженого розкладу.

Учителі самостійно визначають режим проведення окремих навчальних занять (синхронний – у режимі реального часу або асинхронний – режимі самостійного навчання учнів за завданнями наданими вчителем). При цьому не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою школи, організовується у синхронному режимі – онлайн (решта занять в асинхронному режимі). Урок з використанням технологій дистанційного навчання триватиме згідно Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ України №2205 від 25 вересня 2020 року

Інформація про проведення онлайн-уроків для учнів 1-11-х класів кожного наступного навчального тижня буде знаходитися на Google диску.

Каналами для зв’язку учасників освітнього процесу з адміністрацією школи визначити:

електронну пошту школи:  schoolkiev@gmail.com,

месенджер на офіційній сторінці школи у Facebook https://www.facebook.com/school37.kiev.ua

та телефони 044 529 31 13 або 044 529 19 61